perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

këshilloj në suedisht

Fjalë: këshilloj (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (15): konsulent, råd, råda, avi, konsultation, ledning, konsultera, rå, rådfråga, rådgöra, styre, tillrådan, tips, rådman, anlita
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez këshilloj, këshilloj në suedisht, konsulent në shqip
këshilloj në suedisht