perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kafshoj në suedisht

Fjalë: kafshoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (8): bita, hugga, knapra, mumsa, nafsa, nappa, bett, hugg
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez kafshoj, kafshoj në suedisht, bita në shqip
kafshoj në suedisht