perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

keq në suedisht

Fjalë: keq (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (29): dårlig, elak, sjaber, sjuk, dålig, lumpen, rörande, skral, ynklig, illa, stygg, miste, ont, onde, arg, bister, bovaktig, förtretad, gal, galen, harmfull, ilsken, morsk, olm, ond, sint, skurkaktig, usel, vred
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez keq, keq ushqyerja ne shqiperi, keq ushqyerja e adoleshenteve, keq ushqyerja, keq units, keq of fescn2+, keq në suedisht, dårlig në shqip
keq në suedisht

Fjalë të ngjashme

te ndjej mbys 6400