perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kodër në suedisht

Fjalë: kodër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (7): backe, berg, ås, åsrygg, höjd, klint, kulle
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez kodër, kodër në suedisht, backe në shqip
kodër në suedisht