perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kokë në suedisht

Fjalë: kokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (3): huvud, överskrift, rubrik
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez kokë, kokë në suedisht, huvud në shqip
kokë në suedisht