perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

komandoj në suedisht

Fjalë: komandoj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (9): anföra, befäl, lede, beordra, kommendera, by, föreskriva, regel, beställa
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez komandoj, komandoj në suedisht, anföra në shqip
komandoj në suedisht