perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kopsë në suedisht

Fjalë: kopsë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (5): knapp, accent, betoning, brytning, tonfall
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez kopsë, kopsë në suedisht, knapp në shqip
kopsë në suedisht

Fjalë të ngjashme

ide biznesi takoj text