perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

krah në suedisht

Fjalë: krah (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (9): arm, axel, skulder, skuldra, hand, eskader, flygel, vinge, skulderblad
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez krah, krath war droid, krah slomljenog kruga, krah resistors, krah razbijenog kruga, krah pule, krah në suedisht, arm në shqip
krah në suedisht

Fjalë të ngjashme

hauz khas village press tv