perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

krahinë në suedisht

Fjalë: krahinë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (14): åker, areal, landområde, område, region, trakt, vidd, ytvidd, distrikt, krets, omkrets, himmelströk, sovne, zon
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez krahinë, krahinë në suedisht, åker në shqip
krahinë në suedisht