perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kryesor në suedisht

Fjalë: kryesor (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (7): primär, kapital, ledande, infödd, inföding, inhemsk, primitiv
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez kryesor, shqyrtimi kryesor, projekti kryesor, portali kryesor, libri kryesor, lajmi kryesor, kryesor në suedisht, primär në shqip
kryesor në suedisht