perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kthej në suedisht

Fjalë: kthej (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (16): rulla, slingra, sno, vrida, kröka, kurva, rotera, rulle, snurra, omlopp, omsättning, varv, vränga, återlämna, gule, returnera
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez kthej, kthej në suedisht, rulla në shqip
kthej në suedisht