perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ku në suedisht

Fjalë: ku (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (5): hän, vart, varthän, där, var
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez ku, ku shtrihet shqiperia sot, ku shtrihet shqiperia, ku ma ke, ku leuven, ku klux klan, ku në suedisht, hän në shqip
ku në suedisht