perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kushtrim në suedisht

Fjalë: kushtrim (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (12): panik, ångest, ängslan, befara, bekymmer, farhåga, frukta, fruktan, oro, rädsla, skräck, skrämsel
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez kushtrim, kushtrim xhakli, kushtrim shala, kushtrim sadiku, kushtrim qerimi, kushtrim mushica, kushtrim në suedisht, panik në shqip
kushtrim në suedisht