perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lag në suedisht

Fjalë: lag (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (4): doppa, väta, blöta, väte
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez lag, lag switch, lag screw, lag meaning, lag ja.pavaresia.vlore, lag ja gale mp3 download, lag në suedisht, doppa në shqip
lag në suedisht

Fjalë të ngjashme

rrugë magjistrale gjellë me arra