perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

laj në suedisht

Fjalë: laj (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (6): bädda, tvätta, begjuta, byka, skölja, diska
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez laj, laj wood products, laj tsawb, laj sierra leone, laj marketing philippines, laj laj laj, laj në suedisht, bädda në shqip
laj në suedisht