perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lejoj në suedisht

Fjalë: lejoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (9): begå, erkänna, instämma, bifalla, la, låta, tillåta, tillåtelse, medge
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez lejoj, lejoj në suedisht, begå në shqip
lejoj në suedisht

Fjalë të ngjashme

shpresë qamili djalë apo vajze