perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

libër në suedisht

Fjalë: libër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (1): bok
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez libër, libër për fëmijë, libër mësuesi, libër leximi, e-libër, libër në suedisht, bok në shqip
libër në suedisht