perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lidhje në suedisht

Fjalë: lidhje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (24): klave, anknyta, anslutning, association, förbindelse, förbund, förena, förening, kontakt, ledd, sammanfogning, skarv, samband, allians, anknytning, band, liga, relevans, sällskap, samfund, sammanhang, släktskap, union, koppel
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez lidhje, lidhje serioze, lidhje sekrete, lidhje online, lidhje martesore, lidhje librash, lidhje në suedisht, klave në shqip
lidhje në suedisht

Fjalë të ngjashme

bie the star top eleven adhurim deari