perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

liri në suedisht

Fjalë: liri (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (2): oberoende, frihet
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez liri, liri tufit, liri shitit, liri rasha, liri ketit, liri gero, liri në suedisht, oberoende në shqip
liri në suedisht