perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

llërë në suedisht

Fjalë: llërë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (1): underarm
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez llërë, llërë në suedisht, underarm në shqip
llërë në suedisht