perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lojë në suedisht

Fjalë: lojë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (6): lek, spel, kalas, kul, nöje, tillställning
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez lojë, maskem lojë, lojë skenike, lojë shahu, lojë me barbi, lojë në suedisht, lek në shqip
lojë në suedisht