perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

luaj në suedisht

Fjalë: luaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (22): leka, roa, traktera, underhålla, undfägna, vistas, akt, aktstycke, belägg, certifikat, dokument, handling, urkund, bolla, köra, spela, arbete, göra, jobb, skylla, verka, utföra
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez luaj, luaj tavell, luaj shak shak, luaj shah, luaj murlan, luaj me piano, luaj në suedisht, leka në shqip
luaj në suedisht