perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

luftoj në suedisht

Fjalë: luftoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (17): brottas, strid, gräl, kiv, kiva, kivas, smågräla, träta, kämpa, slag, slagsmål, slåss, strida, tvist, streta, bekämpa, nedkämpa
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez luftoj, luftoj në suedisht, brottas në shqip
luftoj në suedisht