perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

luginë në suedisht

Fjalë: luginë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (3): dal, däld, dalgång
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez luginë, luginë në suedisht, dal në shqip
luginë në suedisht

Fjalë të ngjashme

fitoj para luaj shah arnoj meaning