perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lule në suedisht

Fjalë: lule (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (2): blomst, blom
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez lule, lulelaker, lule velo partizani, lule te bukura, lule orkidea, lule natyrale, lule në suedisht, blomst në shqip
lule në suedisht