perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

maçok në suedisht

Fjalë: maçok (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (1): hannkatt
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez maçok, maçok në suedisht, hannkatt në shqip
maçok në suedisht