perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

madhështor në suedisht

Fjalë: madhështor (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (8): majestätisk, briljant, förträfflig, praktfull, diger, enorm, stor, svär
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez madhështor, madhështor në suedisht, majestätisk në shqip
madhështor në suedisht