perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

majë në suedisht

Fjalë: majë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (18): klätt, nabbe, spets, tå, ända, ändpunkt, ende, flicka, slut, slutning, höjd, höjdpunkt, klint, rygg, topp, zenit, tinad, toppunkt
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez majë, majë në suedisht, klätt në shqip
majë në suedisht