perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

malor në suedisht

Fjalë: malor (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (1): bergig
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez malor, molar pregnancy, molar mass, malur seloth, malor manufacturing, malor definition, malor në suedisht, bergig në shqip
malor në suedisht