perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbaj në suedisht

Fjalë: mbaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (35): holkbar, konservera, bära, bort, begagna, hålla, understöd, understödja, uppehålla, återstå, återstoden, behållning, bli, förbli, rast, rest, ro, vila, vistelse, boning, bostad, dröja, hemvist, rester, sacka, försätta, girare, överföra, uppfordra, försörja, upprätthålla, livnära, underhålla, innehålla, omfatta
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez mbaj, mbaj sukro, mbaj saxophone, mbaj sax, mbaj pepperdine, mbaj mend, mbaj në suedisht, holkbar në shqip
mbaj në suedisht