perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbaroj në suedisht

Fjalë: mbaroj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (6): avsluta, full, fullborda, nå, sluta, utföra
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez mbaroj, lidhja mbaroj, gjithqka mbaroi, gjithcka mbaroj, mbaroj në suedisht, avsluta në shqip
mbaroj në suedisht

Fjalë të ngjashme

per qef shejtani mallkuar