perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbretëreshë në suedisht

Fjalë: mbretëreshë (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (1): dam
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez mbretëreshë, mbretëreshë në suedisht, dam në shqip
mbretëreshë në suedisht