perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mendoj në suedisht

Fjalë: mendoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (21): synes, tänka, tende, begrunda, behjärta, besinna, betänka, plantera, tro, anse, anta, döma, mena, tycka, uppskatta, akta, beakta, betrakta, finna, laga, reflektera
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez mendoj, mendoj te fluturoj, mendoj prandaj ekzistoj, mendoj pra ekzistoj, mendoj per ty zemer, mendoj per ty poezi, mendoj në suedisht, synes në shqip
mendoj në suedisht

Fjalë të ngjashme

dragua dragon