perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

miell në suedisht

Fjalë: miell (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (1): mjöl
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez miell, miell tirana sh.a, miell tirana, miell prima, miell orizi, miell misri me spinaq, miell në suedisht, mjöl në shqip
miell në suedisht

Fjalë të ngjashme

herët a vonë vij vancouver