perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mirësi në suedisht

Fjalë: mirësi (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (2): godhet, vänlighet
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez mirësi, mirësi në suedisht, godhet në shqip
mirësi në suedisht