perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mizë në suedisht

Fjalë: mizë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (1): fluga
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez mizë, mizë në suedisht, fluga në shqip
mizë në suedisht