perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mjalti në suedisht

Fjalë: mjalti (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (2): ljuv, söt
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez mjalti, mjalti wikipedia, mjalti per fytyren, mjalti ne shtatzani, mjalti ne enderr, mjalti me kanelle, mjalti në suedisht, ljuv në shqip
mjalti në suedisht

Fjalë të ngjashme

lepur ne furre tokë për shitje