perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mjegull në suedisht

Fjalë: mjegull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (4): dimma, dis, skodde, töcken
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez mjegull, mjegulla ne prishtin, mjegull najat e gjithesise, mjegull italisht, mjegull i dashurise, mjegull i dashurie dritero agolli, mjegull në suedisht, dimma në shqip
mjegull në suedisht

Fjalë të ngjashme

pluhur paste