perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mohoj në suedisht

Fjalë: mohoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (8): avbeställa, avstyrka, avvisa, neka, vägra, bevekte, förneka, motsäga
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez mohoj, mohoj bk, moho khurd, mohoj në suedisht, avbeställa në shqip
mohoj në suedisht

Fjalë të ngjashme

gjuhë shqipe mënyrë dëshirore