perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mundohem në suedisht

Fjalë: mundohem (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (4): ansöka, besörja, söka, bemöda
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez mundohem, mundohem ta harroj lyrics, mundohem ta harroj, mundohem qe ta harroj, kthjellu mundohem, mundohem në suedisht, ansöka në shqip
mundohem në suedisht