perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

muze në suedisht

Fjalë: muze (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (1): museum
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez muze, müze kart, muze salon, muze noordwijk, muze ne shqiperi, muze music, muze në suedisht, museum në shqip
muze në suedisht

Fjalë të ngjashme

john curtis organ donation mik mik