perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

muzikant në suedisht

Fjalë: muzikant (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (1): musiker
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez muzikant, muzikant zoekt band, muzikant te njohur, muzikant overleden 2013, muzikant org, muzikant gezocht, muzikant në suedisht, musiker në shqip
muzikant në suedisht

Fjalë të ngjashme

kamera fshehur ai report live