perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

në në suedisht

Fjalë: (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (23): åt, av, hos, i, ovanpå, over, på, tiol, ute, ved, att, förälska, in, nedåt, om, utåt, avstänga, bak, bortom, etter, for, mot, vidare
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez në, në rregull, në mundsh, në kohë, në gjuhën shqipe, në në suedisht, åt në shqip
në në suedisht