perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

natyrë në suedisht

Fjalë: natyrë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (18): beskaffenhet, egenskap, karaktär, karakter, natur, väsen, art, kategori, slag, sort, sortera, typ, humör, kynne, lynne, sinnelag, stegning, temperament
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez natyrë, natyrë në suedisht, beskaffenhet në shqip
natyrë në suedisht