perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ndërtesë në suedisht

Fjalë: ndërtesë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (6): anlägg, anläggning, byggnad, struktur, bygg, hus
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez ndërtesë, ndërtesë në suedisht, anlägg në shqip
ndërtesë në suedisht