perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ngase në suedisht

Fjalë: ngase (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (5): annars, för, alldenstund, for, ty
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez ngase, ngase p, ngase ndityiwe, edwin ngase, bova ngase, ngase në suedisht, annars në shqip
ngase në suedisht