perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ngre në suedisht

Fjalë: ngre (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (14): bygga, uppföra, inneha, häva, hissa, löfte, lyfta, resa, höja, stiga, öka, reste, hiss, resning
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez ngre, ngee ann secondary, ngee ann primary school, ngee ann poly map, ngee ann poly courses, ngee ann poly cca, ngre në suedisht, bygga në shqip
ngre në suedisht

Fjalë të ngjashme

luan omari juegos gratis