perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

numër në suedisht

Fjalë: numër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (6): antal, styrka, tal, varvtal, häfte, nummer
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez numër, numër në suedisht, antal në shqip
numër në suedisht