perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pëllëmbë në suedisht

Fjalë: pëllëmbë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (1): hand
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez pëllëmbë, pëllëmbë në suedisht, hand në shqip
pëllëmbë në suedisht