perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përkas në suedisht

Fjalë: përkas (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-suedez
Përkthime (7): anbelanga, angå, anknyta, beträffa, drabba, gälla, åstunda
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: suedez përkas, përkas në suedisht, anbelanga në shqip
përkas në suedisht